Centrum Parkietowe NOWAK

Informacje podstawowe

Pełna nazwa firmy: Centrum Parkietowe NOWAK Daniel Nowak
Nazwa firmy: Centrum Parkietowe NOWAK
Adres: 43-229 Ćwiklice, Ul. 11 Listopada 3

Informacje kontaktowe

Telefon: 32 211 22 88

Godziny otwarcia

Poniedziałek od 7.00 do 17.00
Wtorek od 7.00 do 17.00
Środa od 7.00 do 17.00
Czwartek od 7.00 do 17.00
Piątek od 7.00 do 17.00
Sobota od 8.00 do 13.00
Niedziela Nieczynne

Informacje o firmie

Opis

Centrum Parkietowe NOWAK - Twoi Specjaliści ds. Drewnianych Podłóg

Od 1996 roku w Centrum Parkietowym NOWAK łączymy pasję z profesjonalizmem, tworząc piękne, ciepłe drewniane podłogi dla naszych klientów. Jesteśmy firmą rodzinną, a dla nas każda deska ma swoją duszę. Naszym celem jest sprawić, że Twoje podłogi będą nie tylko funkcjonalne, ale również wyjątkowe, oddające charakter Twojego domu.

Nasza oferta:

Podłogi drewniane: W naszym salonie znajdziesz szeroki wybór drewnianych podłóg, od litego parkietu po deski warstwowe, idealne na ogrzewanie podłogowe.

Montaż na najwyższym poziomie: Nasze usługi to nie tylko dostawa materiałów. Oferujemy kompleksowy montaż, włączając w to przygotowanie wylewki, klejenie, szpachlowanie, lakierowanie i instalowanie listew.

Chemia do podłóg: W naszym sklepie znajdziesz grunty, masy samopoziomujące, kleje, szpachle, olejowoski, lakiery i środki do pielęgnacji od najlepszych producentów.

Nawilżacze Venta-Airwasher: Kontroluj wilgotność powietrza w swoim domu za pomocą naszych nawilżaczy Venta-Airwasher.

Jak pracujemy:

  1. Spotkanie w salonie: Odwiedź nas w Ćwiklicach i poznaj szczegóły naszej oferty. Nasi pracownicy chętnie doradzą, które rozwiązanie będzie najlepsze dla Ciebie.
  2. Oględziny: Umów się na oględziny przeprowadzane przez naszych techników. Zmierzymy wilgotność, stabilność i równość poziomu wylewki oraz dokonamy laserowego pomiaru powierzchni. Solidna wylewka to klucz do trwałej drewnianej podłogi.
  3. Przygotowanie oferty: Po oględzinach dostarczymy Ci kosztorys prac, uwzględniając wszystkie materiały potrzebne do projektu. Przy okazji omówimy detale wykończenia, wybór powłoki ochronnej, listew czy cokołów.
  4. Akceptacja kosztorysu: Zaakceptuj ofertę, wpłacając umówiony zadatek. Określimy termin dostawy materiałów i rozpoczęcia prac.
  5. Realizacja: Przez cały okres prac masz stały kontakt z naszym pracownikiem, który koordynuje wszystkie działania. Zapewniamy ciągłą kontrolę nad postępami prac.
  6. Zakończenie: Po zakończeniu projektu dokładamy wszelkich starań, aby efekt spełniał Twoje oczekiwania. Dokładnie sprawdzamy wilgotność i temperaturę drewna oraz warunki mikroklimatyczne w pomieszczeniu. Następnie wystawiamy kartę gwarancyjną na okres 3 sezonów grzewczych.

Przyjdź do naszych salonów i odkryj piękno drewna. Każdy projekt traktujemy z zaangażowaniem, bo drewniane podłogi to nasza pasja!

Skontaktuj się z nami:

Ćwiklice: +48 32 211 22 88
Bielsko-Biała: +48 33 819 36 22
E-mail: biuro@centrum-parkietowe.pl

Zapraszamy do śledzenia naszego fanpage: Centrum Parkietowe NOWAK
Znajdź więcej informacji na naszej stronie internetowej: centrum-parkietowe.pl
Nasz sklep online: centrum-parkietowe.pl/sklep

Drewniane podłogi to nasza specjalność. U nas możesz mieć pewność, że Twoje podłogi będą nie tylko piękne, ale i trwałe!

 

Centrum Parkietowe | Pszczyna-Ćwiklice