Czym jest Transitions?

Wtorek, 31 Maj 2022

Jest to pytanie, które regularnie słyszymy w naszej praktyce, dlatego postaramy się odpowiedzieć na niektóre pytania, które na temat soczewek przejściowych zadają nasi klienci.

Prawie 80% osób mówi nam, że odbijające się światło, bardzo mocno wpływa na jakość ich widzenia na zewnątrz. Niewiele mniej osób, skarży się na zmęczone oczy, kiedy zbliża się wieczór. 100% naszych klientów jest narażonych na szkodliwe promienie UVA i UVB, a około 70% osób twierdzi, że ich oczy są po prostu wrażliwe na światło.
Jeżeli któreś z tych stwierdzeń pasuje do Ciebie, to soczewki Transitions będą naprawdę dobrym rozwiązaniem.

Transitions to polecana przez nas marka inteligentnych soczewek fotochromowych, które potrafią szybko przyciemnić się pod wpływem światła ultrafioletowego. I im większa jest intensywność promieni UV, tym soczewka staje się ciemniejsza. A kiedy już światło UV nie jest obecne (w pomieszczeniach lub nocą), soczewki wracają do swojego przezroczystego stanu.

Oznacza to, że jedna para okularów, może być zarówno przezroczysta, jak i przeciwsłoneczna, ułatwiając życie wszystkim ludziom noszącym okulary.

Soczewki Transitions możesz wybrać w kolorze szarym, brązowym i grafitowozielonym. Możesz również dopasować soczewki do swoich preferencji wizualnych.

Soczewki przejściowe dostosowują się do Twojego stylu życia. Dostosowują się od jasnego wnętrza, do ciemnego, do światła na zewnątrz i światła jakie zastajesz pomiędzy nimi. Bez względu na to, gdzie jesteś i w jakiej sytuacji się znajdujesz, soczewki Transitions dostosowują się do idealnego odcienia, dzięki czemu widzisz dobrze. Obiektywy zmieniają się łatwo, ale technologia stojąca za nimi nie jest prosta. Złożona formuła fotochromowych molekuł sprawia, że ​​możliwe są odcienie jasne, ciemne i pośrednie.

Kiedy soczewki Transitions są wystawione na działanie światła UV, biliony fotochromowych cząsteczek w soczewce zaczyna zmieniać strukturę. Ta reakcja powoduje właśnie ciemnienie soczewek.

Soczewki Transitions są przeznaczone do noszenia przez cały dzień, na zewnątrz i w pomieszczeniach. Można je dopasować praktycznie do każdej oprawki, bez względu na styl, rozmiar i korekcję.
Są również idealne dla dzieci.

Transitions nie tylko sprawiają, że wszystko wygląda wyraźnie i pięknie. Zmniejszają zmęczenie Twoich oczu i blokują 100% światła UVA/UVB.

Jeśli cenisz sobie wygodę w użytkowaniu swoich okularów, mamy dla Ciebie rozwiązanie doskonałe: Okulary progresywne z soczewkami fotochromowymi Transition™, które zapewniają maksymalny komfort użytkowania, ponieważ dostosowują się do oświetlenia, w którym się znajdujesz.

Teraz możesz je nabyć z rabatem - aż 20%.
Wystarczy, że kupisz okulary w naszym zakładzie optycznym Okulus.
Polub lub obserwuj nasz fanpage.

soczewki progresywne Transitions - 20% taniej!

Zapraszamy