Jesienne warsztaty pilates z kakao

Poniedziałek, 25 Wrzesień 2023

Zadbaj o swoje  ciało i ducha z  Nami!

To już II Edycja warsztatów  pilatesowych połączonych  z rytuałem picia kakao. 

W związku z tym , że Nasza pierwsza edycja warsztatów cieszyła się ogromnym zainteresowaniem i  odbyła się w niesamowitej atmosferze, stąd w odpowiedzi na Wasze zapytania  ruszamy z drugą edycją ;) 

Nasze najbliższe warsztaty Pilates wraz z ceremonią picia kakao
odbędą się już 6 października o godz 18:00 !

Najbliższe spotkanie  zaczniemy od lekcji pilatesowej tzw. original pilates wraz z sesją oddechową. Druga lekcja rozpocznie się  o godz 19:00 z wykorzystaniem magic cirlcle. 
Po dobrej dawce pilatesu będziemy przygotowywać się do Ceremonii kakao

"Ceremonia kakao” brzmi dość tajemniczo, ale to nic innego jak  picie pewnego rodzaju ceremonialnego kakao w atmosferze celebracji miłości, uważności na siebie i innych, poczucia bezpieczeństwa i empatii. To znacznie więcej niż zwykły deser, który popija się, żeby poprawić swój nastrój. Kakao ceremonialne nie bez przyczyny nazywane jest “napojem bogów”! Rytuał picia takiego kakao otwiera serce, stymuluje pracę mózgu, a nawet… leczy duszę. Ceremonię kakao możesz przeprowadzić samodzielnie w domu, ale jej moc poczujesz w pełni, jeśli znajdziesz się w grupie.

Skąd się wzięła popularność picia kakao w ceremonialny sposób? Cóż, ten rytuał ma tysiące lat! Już starożytni Majowie i Aztekowie wychodzili z założenia, że osoby pijące kakao uprawiane z duchową intencją, mogą się połączyć z wiedzą przodków i czerpać nauki od opiekuńczych duchów. Uduchowione osoby do dziś nazywają kakao duchową rośliną-przewodnikiem.

6 października, warsztaty pilates łączymy z ceremonią kakao, którą poprowadzi dla Was Kamila Zembala.

Kamila opowiada o sobie: przez ciało i oddech - do serca. Na przestrzeni lat pomaga ludziom połączyć się ze sobą poprzez praktyki oddechowe, jogę, muzykę, oraz medycynę kakao. Jak sama mówi: kakao, jest jak łagodna matka, która czule ujmuje nas za rękę prowadząc do swojego serca. Medycyną kakao kocha muzykę, tak więc zapraszamy również do wspólnego kręgu śpiewu. Kamila podzieli się z nami medycyną pieśni słowiańskich, hinduskich, oraz pieśni amazońskiej dżungli.

Zapraszamy Kochani serdecznie na to niesamowite wydarzenie.

Przypominamy że gwarancją miejsca jest wpłata zaliczki w kwocie 50 zł płatna do 30 września lub płatne w całości w wysokości 150 zł.

Poniżej podajemy nr konta 
nr konta 71 1020 2528 0000 0002 0527 3059

Dokonując przelewu prosimy wpisać: Imię i Nazwisko, tytułem: warsztaty 6.10.2023

Szczegółowe informacje pod nr tel 
608 -760 - 797 

Monika Golli Studio Pilates 
Łąka ul. Fitelberga 6 

Ilość miejsc jest ograniczona , więc zachęcamy do zapisów już teraz ! 

Zapraszamy serdecznie! 

Monika Miórko