Przystanek Kawka

Informacje podstawowe

Nazwa firmy: Przystanek Kawka
Adres: 43-200 Pszczyna, Dworcowa 25

Informacje kontaktowe

Telefon: 32 448 55 49

Godziny otwarcia

Poniedziałek od Nieczynne do Nieczynne
Wtorek od 8.00 do 16.00
Środa od 8.00 do 16.00
Czwartek od 11.00 do 19.00
Piątek od 9.00 do 17.00
Sobota od 9.00 do 13.00
Niedziela Nieczynne

Informacje o firmie

Opis

Przystanek Kawka to lokalny sklep dla miłośników kawy i herbaty,
mieszczący się przy ulicy Dworcowej 25 w Pszczynie

Sklep oferuje szeroki wybór kaw ziarnistych i mielonych z różnych regionów świata, w tym kawy organiczne i fair trade. W ofercie są również ekspresy automatyczne, kawiarki i młynki do kawy. Kupisz tam także różne akcesoria do parzenia kawy, takie jak filtry, dzbanki, a także butelki, termosy i kubki termiczne.

Sklep Przystanek Kawka w Psczzynie

Produkty z Przystanku Kawka, możesz również kupić przez internet. Kawa.pl to sklep internetowy z kawą specjalności i akcesoriami do parzenia kawy. W ofercie znajdziesz świeżo paloną kawę 100% Arabika, ekspresy automatyczne, kawiarki, młynki, filtry, a także butelki, termosy i kubki termiczne. Sklep oferuje darmową dostawę do paczkomatu.

W sklepie Kawa.pl znajdziesz szeroki wybór kaw specjalności, w tym kawy ziarniste i mielone z różnych regionów świata. W ofercie są również kawy organiczne i fair trade. Sklep oferuje również ekspresy automatyczne, kawiarki i młynki do kawy. Dostępne są również różne akcesoria do parzenia kawy, takie jak filtry, dzbanki, a także butelki, termosy i kubki termiczne.

Jeśli szukasz konkretnych produktów, to na stronie sklepu możesz skorzystać z wyszukiwarki lub przeglądać ofertę w poszczególnych kategoriach.

Obserwuj fanpage Sklep Kawka, żeby być na bieżąco z kawowymi nowinkami. :)