POL-AGMA

Informacje podstawowe

Pełna nazwa firmy: POL-AGMA Agnieszka Laskowska
Nazwa firmy: POL-AGMA
Adres: 43-210 Kobiór, Ul. Orła 32

Informacje kontaktowe

Telefon: 798 392 430
Telefon: 509 373 410

Godziny otwarcia

Poniedziałek od 8.00 do 20.00
Wtorek od 8.00 do 20.00
Środa od 8.00 do 20.00
Czwartek od 8.00 do 20.00
Piątek od 8.00 do 20.00
Sobota od 8.00 do 20.00
Niedziela od Nieczynne do Nieczynne

Informacje o firmie

Opis

POL-AGMA -  Ekologiczne Ocieplenie Budynków


Ocieplanie Domów z Pasją

Województwo śląskie to nasza ojczyzna, a ekologiczne ocieplanie to nasza pasja. Nasza firma, POL-AGMA, z siedzibą w okolicach Tychów, specjalizuje się w kompleksowych usługach ocieplania budynków. Naszym celem jest dostarczenie rozwiązań, które nie tylko chronią przed zimnem, ale także dbają o ekologię i bezpieczeństwo.

Ocieplanie Ekologiczne, Zdrowe i Bezpieczne

Stawiamy na ekologiczną izolację cieplną. Nasz główny materiał to celuloza - naturalny, przyjazny środowisku produkt, który ma wiele zalet. Ocieplenie celulozą zapewnia nie tylko izolację termiczną, ale także ochronę przed pleśnią, grzybami i rozprzestrzenianiem się ognia. Wybierając nasze usługi, wybierasz zdrowy i ekologiczny sposób na ocieplenie swojego domu.

Zróżnicowane Metody Ocieplania

Nasze wieloletnie doświadczenie oraz specjalistyczne maszyny pozwalają nam oferować różnorodne metody ocieplania. Ocieplamy metodą wdmuchiwania granulatów celulozy oraz wełny mineralnej. Wykonujemy także ocieplenia pianką PUR otwarto komórkową i zamknięto komórkową. Dzięki temu dostosowujemy nasze usługi do indywidualnych potrzeb i wymagań naszych klientów.

Najwyższa Jakość Usług

Nasze usługi opierają się na najwyższej jakości materiałach oraz profesjonalnym sprzęcie. Dbamy o to, aby nasze ocieplenia były trwałe i skuteczne przez wiele lat. Nasze referencje oraz dokumenty potwierdzające jakość naszych usług to dowód na naszą niezawodność.

Zaufaj POL-AGMA

Jeśli szukasz skutecznego, ekologicznego i profesjonalnego sposobu na ocieplenie swojego domu, POL-AGMA jest do Twojej dyspozycji. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i skontaktowania się z nami, aby uzyskać więcej informacji oraz wycenę.

Więcej informacji:
Telefon: 798 392 430
Telefon: 509 373 410
Strona internetowa: www.pol-agma.pl
Facebook: www.facebook.com/polagma-ocieplenia

POL-AGMA Ocieplanie budynków