Bezpłatne Badanie Wzroku

0.00 zł

Opis

W każdy piątek zapraszamy do naszego pszczyńskiego Zakładu Optycznego Okulus
na bezpłatne badanie wzroku.
Zapraszamy od 9.00 do 17.00.

Pamiętaj, aby badać swój wzrok przynajmniej raz w roku.

Obserwuj fanpage Zakładu Optycznego Okulus

Informacje podstawowe

Pełna nazwa firmy: Zakład Optyczny Okulus
Nazwa firmy: Okulus
Adres: 43-200 Pszczyna, Bolesława Chrobrego 19

Informacje kontaktowe

Telefon: 502 424 704

Godziny otwarcia

Poniedziałek od 9:00 do 18:00
Wtorek od 9:00 do 17:00
Środa od 9:00 do 18:00
Czwartek od 9:00 do 18:00
Piątek od 9:00 do 17:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Informacje o firmie

Opis

OPTYK I OKULISTA OKULUS W PSZCZYNIE

Zapraszamy do salonu optycznego oraz gabinetów okulistycznych w Zakładzie Optycznym Okulus w Pszczynie. W naszej ofercie znajdziesz szereg rutynowych i specjalistycznych badań okulistycznych oraz szeroką gamę oprawek, soczewek i środków do ich pielęgnacji.

Fachowa pomoc okulistyczna
W zakładzie okulistycznym w Pszczynie realizujemy zaawansowane badania optometryczne i okulistyczne z wykorzystaniem najnowocześniejszego sprzętu medycznego. Wykonujemy takie badania jak: tomografia oka, gonioskopia czy keratometria. Lekarze okuliści, przyjmujący naszym gabinecie to wykwalifikowani specjaliści, którzy z wyrozumiałością i zrozumieniem prowadzą postępowania diagnostyczne w różnych dolegliwościach oczu, od suchości oka po jaskrę. W naszym zakładzie znajdziesz także pomoc w nagłych wypadkach, jak np. utknięcie ciała obcego w oku.

Okulary w Pszczynie | Gdzie kupić

 

Gdzie kupić okulary w Pszczynie?
Zapraszamy do naszego salonu w Pszczynie przy ul. Chrobrego, w którym znajdziesz ogromny wybór modnych oprawek w różnych modelach, wzorach i kolorach. Nasi doradcy doskonale wiedzą, że wybór odpowiednich okularów nie jest łatwy, wymaga sporo czasu i wsparcia. Właśnie dlatego w naszym salonie możesz liczyć na profesjonalną opiekę i fachową pomoc doradców. Szkła do wszystkich dostępnych w naszym zakładzie modeli wprawiane są przez wykwalifikowanych optyków, których kompetencje spełniają wysokie wymagania Narodowego Funduszu Zdrowia. Umowa zakładu optycznego Okulus z Narodowym Funduszem Zdrowia, nie tylko pozwala na realizację recept na okulary z refundacją lecz także potwierdza wysoką jakość świadczonych w naszym salonie usług.

Optyk okulista Pszczyna

 

Okulary z refundacją NFZ
Nasz salon jest jedynym miejscem w Pszczynie, w którym kupisz okulary z refundacją ze środków Narodowego Funduszu Zdrowia. Dzięki temu możesz u nas zrealizować recepty na okulary wraz z dofinansowaniem. Jaką część wartości okularów może dofinansować NFZ? W zależności od wielkości wady wzroku i wieku może to być od 30% do 100% wartości podstawowych szkieł bez uszlachetnień. Koszt zakupu oprawek oraz oprawienia i zamontowania szkieł w całości ponosi kupujący.

Zapraszamy od poniedziałku do piątku, w godz. od 9.00 do 18.00

Obserwuj nasz Fanpage, żeby być na bieżąco z naszą ofertą dla Ciebie.

Promocje